Після того як весь світ шокувало повідомлення про поводження футбольних фанів під час гри Англія-Росія, коли бесчинства на вулицях європейського міста переросли у криваве побоїще, офіційна влада обмежила доступ росіян до наступних матчів Євро-2016.

Так, за повідомленням Андрія Шпригіна, автобус з російськими вболівальниками виїхав із Канн до Ліля, його оточив французький спецназ. Росіяни поводили себе досить агресивно, чим й спровокували правоохоронців.

Пізніше Шпригін повідомив, що 29 російських фанів депортують з Франції, квитки додому вони мають придбати самостійно.

Частину із затриманих фанів вже везуть в аеропорт.

10 червня напередодні матчу між збірними Англії та Росії вболівальники обох команд влаштували криваві побоїща у французькому Марселі. В день матчу сутички продовжились як у місті, так й на стадіоні.

Масова бійка російських та англійських фанатів на Євро-2016 в Марселі.

За даними французьких правоохоронців, у бійці постраждало 35 осіб, серед яких переважно англійці. Один із них навіть пережив клінічну смерть й досі перебуває у важкому стані. Хоча деякі ЗМІ вже констатували факт його смерті.

Прокуратура Марселя вже прийшла до висновку, що на Євро-2016 до Франції прибувають спеціально навчені російські хулігани, щоб провокувати фанатів інших збірних.