За словами авторів цього флешмобу, для створення гігантського державного Гербу України було використано танки та БМП. Довжина тризубу сягнула 75 метрів, а ширина – 47 метрів. Унікальне досягнення офіційно зафіксували представники “Національного реєстру рекордів України” у номінації “Найбільший тризуб із бронетехніки”. Керівник реєстру Лана Вєтрова зазначила, що ініціатива українських воїнів претендує на титул найкращого рекорду 2015 року.

Збройні Сили України: Разом переможемо!

Авторами цього проекту стали бійці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та 79-ї окремої аеромобільної бригади.

Не лишились осторонь привітань й українські мотопіхотинці. Власні відеоролики створили бійці 93-ї окремої моторизованої бригади. Відеоматеріал був відзнятий бійцями на Донбасі. У першому кліпі пісня виконана самими воїнами та гуртом The Ukrainians, у другому – Національним президентським оркестром.

О, Україно, о люба ненька!

 З днем української армії.

Історична довідка. День Збройних Сил України – святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою Верховною Радою України в 1993 році. Відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення в 1991 році закону України “Про Збройні Сили України”.