Стало відомо про те, що ввечері 22 листопада в Криму будуть проводитися вибіркові відключення побутових споживачів, без відключення об’єктів охорони здоров’я і життєзабезпечення.

(ren.tv)

(ren.tv)

Графік відключень електроенергії:

  • в Сімферополі до 21:00;
  • в селищі Перевальне, Доброго, Залісся, Каштанівка, Трудове (Сімферопольський район) з 16:00 до 18:00;
  • в селищі Перово, Кольчугино, Журавлівка, Миколаївка – з 20:00 до 21:00.

Так само заплановані вибіркові відключення електроенергії в таких містах Криму: Феодосії, Ялті, Лівадії, Алупці, Форосі, Гаспрі, Сімеїзі, Гурзуфі, Массандрі, Алушті, Євпаторії, Саках і Сакському районі.

Повне відключення світла на 2 години заплановано: м. Судак, Нижньогірський район, Кіровський район, Радянський район, Первомайський район, Ленінський район, Джанкойський район, Чорноморський район, Бахчисарайський район та м. Щолкіно.

Нагадаємо, що в ніч на 22 листопада в районі херсонського села Чаплинка відбулися вибухи. У штабі громадянської акції по блокаді Криму повідомили, що “лінія електропередач, яка постачала електрику в Крим, впала й не підлягає відновленню”.

(www.shukach.com)

(www.shukach.com)

Як повідомляє офіційна влада, в Криму 22 листопада в 00:25 сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України. МНС Криму повідомляє про введення режиму надзвичайної ситуації.

За даними національної енергетичної компанії “Укренерго” поставка електроенергії в Крим зараз становить 0 мегават (всі чотири енерголінії відключені).