У другому турі виборів задіяли 5556 виборчих дільниць. Інформацію про роботу ділянок ЦВК отримує вчасно. Позаштатних ситуації поки що не виникало.

(ria.ru)

(ria.ru)

У семи обласних центрах – Луцьку, Дніпропетровську, Житомирі, Івано-Франківську, Кіровограді, Полтаві, Хмельницькому – розрив між двома кандидатами за результатами першого туру виборів був невеликий, тому там й прогнозують гостру боротьбу за мерське крісло. У центрі особливої уваги перебувати Дніпропетровськ, де в першому турі виборів за представника “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула проголосували 37,94% виборців, а представник партії “УКРОП” Борис Філатов набрав 35,78% голосів.

(golospravdy.com)

(golospravdy.com)

У Луцьку, у другий тур вийшли нинішній мер, представник БПП-С Микола Романюк з результатом 39,86% й представник партії “УКРОП” Олександр Товстенюк32,8%; в Житомирі – представники БПП-С Сергій Сухомлин 27,7% й нинішня міська голова, представник ВО “Батьківщина” Любов Цимбалюк – 25,53%.

Представитель ВО “Батькивщина” Любовь Цимбалюк

Представитель ВО “Батькивщина” Любовь Цимбалюк (ztnews.com.ua)

В Івано-Франківську на крісло мера претендують представники БППС Ігор Насалик набрав 27,5% й Руслан Марцінків від ВО “Свобода” – 23,34%. У Кіровограді за крісло мера борються представник БПП-С Андрій Райкович 27,46% голосів у першому турі й самовисуванець Артем Стрижаков з 24,6% голосів.

У Полтаві за пост міського голови борються нинішній мер, представник партії “Совість України” Олександр Мамай 22,98% голосів й представник БПП-С Андрій Матковський 18,19%. У Хмельницькому представник ВО “Свобода” Олександр Симчишин з 24,17% голосів у першому турі виступає проти самовисуванця Костянтина Чернілевського, який здобув 23,56% голосів виборців.

У Черкасах за пост мера борються нинішній мер, представник Партії Вільних Демократів (ПВД) Сергій Одарич набрав 22,5% й голова обласної організації “Батьківщина” Анатолій Бондаренко, який набрав 15,25%.

(zmi.ck.ua)

(zmi.ck.ua)

Офіційні результати другого туру виборів мають бути встановлені не пізніше 20 листопада.