Згідно з даними Центральної виборчої комісії (далі ЦВК) другий тур виборів відбудеться в Києві і ще 28 містах України (18 обласних центрах і 10 містах обласного значення).

(ria.com.ua)

(ria.com.ua)

Сьогодні, 15 листопада 2015 виборці підуть голосувати в таких містах і обласних центрах: Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді Дніпропетровської області, Краматорську Донецької області, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, а також Бердянську та Мелітополі Запорізької області , Івано-Франківську, Білій Церкві Київської області, Кіровограді, Сєверодонецьку Луганської області, Львові, Миколаєві, Полтаві та Кременчуці Полтавської області, Рівному, Сумах, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.

Відповідно до Закону “Про місцеві вибори” повторне голосування відбувається в тому випадку, якщо жодний кандидат у першому турі не набрав більше 50% голосів виборців. Тоді у другий тур голосування виходять два кандидати, що набрали більшу кількість голосів серед інших кандидатів. Переможцем у другому турі вважається той, хто набрав більше голосів і випередив свого опонента.

Команда epizod.ua продовжує стежити за перебігом голосування виборців у другому турі місцевих виборів.