Вона зростала в неблагополучній сім’ї й насильству піддавалася з самого дитинства. У 12 років Карла познайомилася в Мехіко з 22-річним молодим чоловіком, який пізніше й примусив її займатися проституцією.

Протягом 4-х років дівчина була змушена працювати щодня з 10:00 до 24:00, приймаючи по 30 чоловіків у день. Пара неодноразово змінювала місце свого проживання, але ситуація докорінно не змінювалася.

Карла Ясінто

Карла Ясінто (ren.tv)

У 15 років Карла Ясінто народила від свого сутенера доньку, яку він використовував для шантажу щодо Карли. У 2008 році під час поліцейської операції в Мехіко Ясінто звільнили з сексуального рабства.

На сьогоднішній день 23-річна мексиканка бореться з торгівлею людьми, розповідаючи свою історію на конференціях й публічних заходах, тим самим застерігаючи молодих дівчат і хлопців. Крім того, її мета звернути увагу громадськості на проблему сексуального рабства та захисту прав людини.

Згідно даних статистики міжнародних організацій, в Мексиці щорічно жертвами подібних злочинів стають більш 20 тис. чоловік. При цьому, згідно з дослідженням Університету Тласкали, кожна 5-а дитина з мексиканських сіл прагне стати сутенером, а у 2/3 населення є родичі або знайомі, що займаються експортом секс-рабинь.