Тема обговорення – актуальні питання розвитку світової економіки і торгівлі, врегулювання ситуації в Україні, а також тема глобальної зміни клімату. У зв’язку з останніми подіями в світі, особливу увагу на саміті планується приділити проблематиці спільної боротьби з тероризмом і допомозі біженцям.

Історична довідка. Учасниками G20 є: Австралія, Аргентина, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Саудівська Аравія, США, Туреччина, Франція, Південна Корея, ПАР, Японія, Росія і Європейський союз.

(www.trt.net.tr)

(www.trt.net.tr)

Напередодні саміту G20 вже традиційно за участю Володимира Путіна відбудеться зустріч лідерів держав БРІКС. Глави 5-и країн вироблять спільну позицію з ключових питань порядку денного саміту G20 та обміняються думками про хід роботи з реалізації пріоритетів російського головування в об’єднанні і з виконання рішень липневого саміту БРІКС в м Уфі. Крім того, планується ряд двосторонніх зустрічей Президент РФ з лідерами країн “двадцятки”.

(podrobnosti.biz)

(podrobnosti.biz)

Як повідомляє помічник Президента РФ Юрій Ушаков, Володимир Путін планує зустрітися з Девідом Кемероном і Маттео Ренці, і обговорити з ними ситуацію в Україні, а також сирійське врегулювання конфлікту.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон зі своїм італійським колегою Маттео Ренці

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон зі своїм італійським колегою Маттео Ренці (rian.com.ua)