Після провалу голосування 10 листопада, сьогодні, 12 листопада Верховна Рада знову повернулася до дискримінаційної поправки й прийняла її. За це рішення проголосувало 234 народних депутатів, з 333 – зареєстрованих у сесійній залі.

Голосування по фракціях: Радикальна партія – 1 депутат; БПП – 108 депутатів; Народний фронт – 65 депутатів; “Самопоміч” – 15 депутатів; “Батьківщина” – 14 депутатів; “Відродження” – 9 депутатів; “Воля народу” – 8 депутатів і 14 позафракційних депутатів. “Опозиційний блок” цей Закон проігнорував, жоден депутат його не підтримав.

(www.theinsider.ua)

(www.theinsider.ua)

Згідно з прийнятим рішенням, яке було оформлено в поправці до Кодексу законів про працю – забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме чи непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернення до суду або інші органи із захисту своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаним з характером роботи або умовами її виконання.