Міждержавний авіаційний комітет оприлюднив попередній аналіз “чорних скриньок” (бортовий і звуковий реєстратор) лайнера А321, який розбився на Синаї 31 жовтня. На борту літака знаходилося 224 людини (217 пасажирів, з них – 25 дітей і 7 членів екіпажу).

“Чорні скриньки” (kak-chto-gde.ru)

Згідно інформації, пошукові та експертні роботи тривають на місці катастрофи спільно з комісією з розслідування Єгипту та представниками Франції, Німеччини та Ірландії.

Крім того, Комітет повідомив, що згідно з попереднім аналізом інформації бортових реєстраторів: “Бортовий параметричний реєстратор припинив запис в польоті в процесі набору висоти на ешелоні 308 (9400 м). До цього моменту політ проходив в штатному режимі, інформації про відмови систем і агрегатів літака зареєстровано не було “. А це спростовує версію про несправність літака, його технічні несправності й в той же час підтверджує версію англійських спецслужб про вибух певного вибухового пристрою, який знаходився в багажному відсіку літака й здетонував в певний час.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, фрагменти літака були виявлені на ділянці місцевості довжиною до 13 км, а це ще раз підтверджує версію про вибух літака.