Такий ганебний для українських парламентаріїв інцидент, стався після закінчення пленарного засідання парламенту. Як відомо, пристрасті в парламенті вирували у зв’язку з процесом прийняття пакету соціальних законів: нового Трудового кодексу та лібералізації візового режиму з ЄС. У словесній перепалці між народними депутатами, Андрій Тетерук вдарив пані Кужель по голові скляною пляшкою.

Олександра Кужель, фракція

Олександра Кужель, фракція “Батьківщина” (podrobnosti.ua)

 
Як повідомляють колеги по фракції, Олександра Кужель почувається дуже погано – лікарі діагностували струс мозку. У зв’язку з цим, в “Батьківщині” вимагають від Генпрокуратори України негайно внести подання до Верховної Ради про позбавлення Тетерука депутатської недоторканності та заарештувати його, для подальшого судового розгляду.
 
У свою чергу Андрій Тетерук заявляє, що в його діях прямого злочину немає, він був змушений захищатися. З його слів і це, нібито підтверджує відео, він намагався уникнути ударів, які наносила йому Кужель сумкою.
 
Андрій Тетерук, фракція

Андрій Тетерук, фракція “Народний фронт” (112.ua)

Реакції фракції “Батьківщини” чекати довго не довелося. Вони заявили, що не братимуть участь у засіданнях Верховної Ради, поки депутат Андрій Тетерук не складе свої депутатські повноваження через інцидент з депутатом Олександрою Кужель.