Під час виступу на Генасамблеї ООН Президент США сказав, що Володимир Путін замість того, щоб бути частиною глобальної системи безпеки, обрав шлях бути глобальною проблемою світу: І напавши на Україну, сказав Обама, Росія вистрілила собі у власну ногу, як повідомляє УНІАН.

Барак Обама на Генасамблеї ООН

Барак Обама на Генасамблеї ООН (ria.ru)

Крім того він підкреслив, що США не хоче повертатися до холодної війни з Росією, а чекає від РФ дипломатичного розуміння і вирішення проблеми, а інакше санкції лише посилюватимуться.

Прапор України з Іловайська

Прапор України з Іловайська (holicin.livejournal.com)

Так само під час виступ обидві сторони – українська і російська, продемонстрували свої демарші, покинувши зал засідання під час виступу своїх опонентів. Під час виступу Путіна, українська делегація, наприклад, на балконі розгорнула прапор України з Іловайська, а російська безмовно покинула зал, а сам Путін пропустив виступ Барака Обами.

Володимир Путін на Генасамблеї ООН

Володимир Путін на Генасамблеї ООН (korrespondent.net)

Крім того, Володимир Путін за час свого виступу закликав вчитися на прикладі СРСР і відмовитися від так званих демократичних революцій, який ведуть не стільки до прогресу, скільки до деградації.

Одним словом, Путін продовжувати бути вірний кремлівської риториці, не помічаючи позиції інших країн, і приховано звинувачуючи українську сторону в ескалації конфлікту на Сході України.