Пільговий міграційний режим перебування українців у Росії скасують, пільги залишили тільки для біженців з Донецької та Луганської областей.

Федеральна міграційна служба

Федеральна міграційна служба (rian.com.ua)

Нагадаємо, що пільговий міграційний режим був введений в 2014 році. Пільги стосувалися режиму перебування та трудової діяльності українців. Так, наприклад, українцям можна було безперешкодно продовжувати термін тимчасового перебування в Росії. Для цього достатньо було звернутися в підрозділ Федеральної міграційної служби (далі ФМС) з паспортом та міграційної картою.
 
З 1 листопада 2015 року українці в Росії будуть перебувати на загальних правилах: не більше 90 днів протягом півроку, а для тривалого перебування потрібно або отримати дозвіл на роботу, або оформити інший відповідний статус.
 
(joinfo.ua)

(joinfo.ua)

ФМС Росії 1 серпня дала мігрантам з України 90 днів на визначення свого статусу. За цей час українці могли вільно отримати дозвіл на роботу нарівні з громадянами інших безвізових країн СНД.

Якщо іноземець з безвізової країни за 90 днів не легалізувався в Росії, то ФМС дає йому ще 30 діб, щоб покинула країну. Якщо ж людина і в цей термін не вирішити проблеми зі своїм статусом і не покине країну, то в’їзд йому буде закритий на строк від 3 до 10 років.
 
Пільговий режим для українців з Донбасу продовжили і після 1 серпня.