Так, наприклад, в списках загиблих, журналісти виявили учасницю проекту “Топ-модель по-російськи” Олену Домашню. Квиток на літак 25річної уродженки Петербурга був №39.

Топ-модель Олена Домашня

Топ-модель Олена Домашня (stuki-druki.com)

Також, як повідомляє колишній співробітник авіакомпанії “Когалимавіа” Михайло, льотчикам і бортпровідникам місяцями не платили заробітну плату, тому психологічний стан співробітників був дуже нервовим і нестабільним.

Авіакомпанія

Авіакомпанія “Когалимавіа” (www.poletim.net)

Факт фінансових проблем авіакомпанії і дуже складну матеріально-технічну базу підтверджує й дружина пілота. Колишня дружина пілота Наталія Трухачева повідомила, що перед вильотом її чоловік спілкуючись з дочкою, сказав: “навіть не знаю, як підняти літак в небо, його технічний стан залишав би бажати кращого“.

На сьогоднішній день, найбільш вірогідною версією катастрофи літака авіаційна влада Єгипту вважає “технічні несправності“. В той же час, міністр цивільної авіації Єгипту Хусам Камаль заявив, що причини трагедії стануть вже відомі після розшифровки 2“чорних скриньок”, які були виявлені на місці падіння літака.

Місце падіння лайнера

Місце падіння лайнера (www.segodnya.ua)

Крім того, з офіційних джерел стало відомо, що на борту літака були й громадяни України – 4 особи. Вже найближчими днями їх сім’ї прибудуть в Санкт-Петербург.