За словами Голови ЦВК Михайла Охендовського, ніхто не зможе скасувати рішення територіальної виборчої комісії і ніхто не зможе перешкодити в реалізації виборчих прав жителів міста Павлограда під час повторного голосування на виборах міського голови.

 

Голова ЦВК Михайло Охендовський

Голова ЦВК Михайло Охендовський (politrada.com)

Нагадаємо, що 27 жовтня 2015 9 членів ЦВК підтримали рішення, що якщо на момент виборів кількість виборців, які прийшли на вибори і проголосували, складе менше 90 тис. чоловік, то другий тур виборів проводитися не повинен.

Комітет виборців України (КВУ) вважає, це грубим порушення не тільки Закону України “Про місцеві вибори”, але і прямим порушення прав виборців.

Як стало відомо, під час виборів у Павлограді Дніпропетровська обласна організація КВУ проводила паралельні підрахунки голосів. За їхніми даними в другий тур вийшли Євген Терехов (“УКРОП”) і Анатолій Вершина (“Опозиційний блок”).

Ветеран АТО Євген Терехов (Джексон)

Ветеран АТО Євген Терехов (Джексон) (gordonua.com)

29 жовтня Київський апеляційний адміністративний суд за скаргою Євгена Терехова визнав протиправною постанову ЦВК про скасування другого туру виборів мера Павлограда.