Така інформація надійшла від координатора місії зі спостереження за виборами ENEMO Флорін Поенару, він зазначив, що такі дії виборців можна вважати актом протесту проти політичного класу в Україні.

Миссия ENEMO

Миссия ENEMO (zn.ua)

Вибори-2015 проходили в дуже напруженій атмосфері, політичної апатії виборців, про що свідчить загальна явка виборців на дільниці. У той же час були приклади, коли люди просто знищували або писали якісь політичні слогани проти певної політичної партії на бюлетені або на урні, або взагалі були якось вороже налаштовані до представників виборчої дільниці. Як вважає Флорін Поенару, всі ці факти просто необхідно внести до підсумків виборчого процесу, щоб зрозуміти загальну картину місцевих виборів в Україні в 2015 році.

Зіпсований бюлетень

Зіпсований бюлетень (sq.com.ua)

Раніше місія Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) заявила, що вибори 25 жовтня були проведені переважно в спокійній обстановці й відповідно до міжнародних стандартів.

Нагадаємо, що місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня в усіх регіонах, крім анексованого Росією Криму та окремих тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Центральна виборча комісія повідомила, що явка на виборах склала 46,62%.