Нагадаємо, 20 серпня з ініціативи кримських татар опівдні почалася Громадянська блокада Криму. Однойменна громадська організації з її активістами, за сприяння бійців з “Правого Сектора” було перекрито три населені пункти пропуску – Чонгар, Каланчак і Чаплинку (Херсонська область). Вони не пропускають вантажівки з продуктами, вимагаючи повернути Криму законної території України, тим самим відновити її територіальну цілісність.

Перевірка мобільними групами правоохоронців вантажівок, які стоять у чергах на КПП на адміністративному кордоні з Кримом, призвела до того, що багато водіїв розвертаються і їдуть у напрямку материка.

Як заявила “Громадянська блокада Криму” акція безстрокова, повинна закінчитися тільки на користь української сторони. За словами Чубарова, після продовольчого блокування може наступити і енергетичне блокування.

Представник МЗС РФ Марія Захарова

Представник МЗС РФ Марія Захарова (russian.rt.com)

У Росії у зв’язку з цим почався масовий психоз, про що свідчить заява офіційного представник МЗС РФ Марії Захарової. Блокування Криму є незаконним, РФ буде звертатися в міжнародні організації з цього питання. При цьому речник зовнішньополітичного відомства не пояснила, в які саме організації надійде звернення щодо ситуації в Криму.