З такою політичною заявою сьогодні виступила фракція “Блок Петра Порошенка “Солідарність “. Нею було запропоновано перенести вибори по Маріуполю на 15 листопада. Причиною такої позиції фракції стало те, що бюлетені друкували на підприємстві, яке належить компанії “Систем Кепітал Менеджмент” (власник Рінат Ахметов), що і викликало недовіру з боку інших політичних сил.

Рінат Ахметов

Рінат Ахметов (politrada.com)

Як заявили представники партії “БПП “Солідарність” представники “Опозиційного блоку” проігнорували пропозицію виготовити під належним контролем нові бюлетені та забезпечити проведення відкритих виборів.

У теж час стало відомо, що Маріупольська Територіальна Виборча Комісія (далі ТВК) відмовилася приймати бюлетені, надруковані в друкарні газети “Приазовский робітник”, через виявлені пошкодження і помилки в них. У зв’язку з цим Маріупольська ТВК звернулася до Центральної виборчої комісії (далі ЦВК) з вимогою перенести дату виборів.

ЦВК скасувала рішення Маріупольської ТВК про передрук бюлетенів в незалежній друкарні і зобов’язала цю комісію отримати вже надруковані бюлетені. А рішення з питання перенесення виборів в Маріуполі залишається поки відкритим.