Ситуація, яка виникла навколо Партії Вільних демократів (далі ПВД) та діючого мера міста Черкаси Сергія Одарича, вже не витримує ніякої логіки та критики.

Спочатку Черкаська міська виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати міськради та Сергія Одарича на посаду Черкаського міського голови від ПВД, потім вона скасувала ці рішення та затвердила текст виборчих бюлетенів без зазначення “Вільних демократів”.

Згодом ЦВК скасувала ці рішення Черкаського міськвиборчкому і зобов’язала відновити реєстрацію кандидатів від ПВД, а також внести відповідні зміни до текстів бюлетенів. Однак Черкаський міськвиборчком відмовився виконувати рішення ЦВК навіть після зміни складу.

Сергій Одарич про складність виборчого процесу.

Після цього діючий мер звернувся до Президента України Петра Порошенка, щоб той втрутився в ситуацію, наскільки це можливо в рамках діючого законодавства та відновив конституційність прийнятих рішень.

Міський голова Черкас Сергій Одарич звернувся до Президента України.

Таким чином, підготовка до виборчого процесу в Черкасах перетворилася в “політичний футбол”, при чому не зрозуміло, хто грає в якій команді, і де чиї ворота.