Серед країн Західної Європи небезпечними залишаються: Франція, Бельгія, Німеччина, Швеція, Угорщина, Австрія та Італія, де формується складний “міграційний клімат” через невпинний потік нелегальних біженці зі Сходу та країн Африки.

Кількість біженців у Європі у 2015 році (за даними Eurostat)

Кількість біженців у Європі у 2015 році (за даними Eurostat) (tsn.ua)

Більше того, у багатьох країнах є висока ймовірність терористичних атак, зокрема, у Франції, Австрії, Бельгії, Німеччини Єгипті, Туреччині та Тунісі є небезпека нападів “Ісламської Держави” та “Аль-Каїди”. Варто відзначити, що до ряду країн туристам буде важко потрапити, оскільки через наплив біженців та терористичну загрозу вони посилять контроль на кордонах або взагалі обмежать доступ до своїх країн.

Країни з високою ймовірністю теракту та ті, що закрили свої кордони (за даними Eurostat)

Країни з високою ймовірністю теракту та ті, що закрили свої кордони (за даними Eurostat) (tsn.ua)

Нагадаємо, що Саудівська Аравія оголосила про створення ісламської військової коаліції по боротьбі з тероризмом. До коаліції мають увійти 34 країни: Саудівська Аравія, ОАЕ, Бахрейн, Катар, Кувейт, Ємен. З африканських країн в коаліцію увійдуть Бенін, Чад, Того, Туніс, Джібуті, Сенегал, Судан, Сьєрра-Леоне, Сомалі, Габон, Гвінея, Коморські Острови, Кот-Д’івуар, Лівія, Малі, Єгипет, Марокко, Мавританія, Нігер і Нігерія.