Таке довгоочікуване рішення привітав Петро Порошенко. Президент України вважає, що це прямі наслідки скоординованих дій України та її партнерів на переговорах в Нью-Йорку і Парижі. Адже незаконні вибори, могли б стати новою загрозою відновлення бойових дій та ліквідації мінських домовленостей. Таке спільне рішення відкриває шлях до повернення України на Донбас за допомогою виборів за українським законодавством.

“Нормандська четвірка” (ntv.ru)

У свою чергу прес-секретар Леоніда Кучми (екс-президент України, член Мінської переговорної групи) Дар’я Оліфер заявила, що для повернення в правове поле окремих районів Донецької та Луганської областей, необхідно скасувати результати виборів 2 листопада 2014, як таких, що невизнані міжнародним співтовариством, Києвом і Москвою.

Прес-секретар Л.Кучми Дар'я Оліфер

Прес-секретар Л.Кучми Дар’я Оліфер (gordonua.com)

У свою чергу ЄС також виступив із заявою з цього приводу. Недавні угоду про виведення зброї калібром менше 100 мм дає надію на стале політичне врегулювання конфлікту на основі повного дотримання міжнародного права та територіальної цілісності України.
Досить цікавою стала позиція Кремля, що ще раз підтверджує, що Путіна найбільше цікавить Крим. Ватажків квазіреспублік похвалили за “гнучкість” і великий інтерес у виконанні Мінських домовленостей.