На початку 2016 року 4 сотні найбагатших людей нашої планети втратили в цілому 194 млрд доларів. Сталося це через обвалення китайської біржі і падіння цін на нафту. Про дану подію повідомляє агентство Bloomberg.

Виходячи з розрахунків індексу Bloomberg Billionaires, збиток у розмірі понад 1 мільярд доларів понесли 47 мільярдерів.

Найбільше постраждав в цей час глава Amazon Джеф Безос, бізнесмен втратив 5,9 млрд доларів.

Глава Amazon Джеф Безос

Глава Amazon Джеф Безос

Головний багач планети, глава компанії Microsoft, Білл Гейтс став біднішим на 4,5 млрд доларів. Тепер стан мільярдера оцінюється в 79,2 млрд дол.

Другий мільярдер в списку Bloomberg Billionaires Index Амансіо Ортега (співзасновник мережі Zara) втратив на початку 2016 року 3,4 мільярда доларів. Стан іспанця на поточний момент оцінюють у 69,5 млрд дол.

Співзасновник мережі Zara Амансіо Ортега

Співзасновник мережі Zara Амансіо Ортега

Варто додати, що перші 4 дні торгів на фондових біржах в США в 2016 році, стали найгіршими в історії ведення статистики, яка почалася в 1897 році. У ці дні було наймасштабніше падіння вартості акцій за більш ніж 100 років.

Аналітики Bloomberg вважають, що причинами такого падіння на біржі є наступні фактори: паніка на китайських біржах і недавній звіт про стан економіки США, де говориться про падіння промислового виробництва в 2015 році.