Наслідком випробувальних робіт став землетрус, про що раніше й повідомили сейсмологи деяких країн.

Повідомлення сейсмологів про землетрус

Повідомлення сейсмологів про землетрус (112.ua)

Офіційний Пхеньян заявив, що дана зброя не буде використана, якщо країні не загрожуватимуть та не порушуватимуть її суверенітет. Крім того, КНДР оголосила про свої плани продовжити розвиток ядерного потенціалу країни.

Як відомо, КНДР провела вже три ядерних випробування: у 2006, 2009 і 2013 роках. Це випробування водневої бомби стало другим за той час, що країну очолює Кім Чен Ин. Радбез ООН наклала на КНДР санкції у зв’язку з подібними навчаннями.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин (www.vesti.ru)

Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе виступив з різким засудженням випробувань проведених Північною Кореєю, так як це загрожує японській безпеці. Дії Кім Чен Ина не можуть бути виправдані, реакція ООН та країн “ядерного клубу” має бути негайною.

Південнокорейська розвідка ще 3 дні тому фіксувала на ядерному полігоні Пунгері в КНДР активність. Нагадаємо, що ще в грудні 2015 року Кім Чен Ин оголосив, що КНДР здатна використовувати для захисту суверенітету як ядерну бомбу, так і водневу. Тоді аналітики вказували, що глава КНДР повідомив про роботи зі створення водневої бомби вперше.

Північна Корея випробувала водневу бомбу.