За словами Ленура Іслямова, одного з організаторів організації “Громадянська блокада Криму”: “Крим будуть нам пропонувати повернути в різних варіантах – наприклад, без Севастополя. Будуть домовлятися про знаходження якогось флоту, про спільне управління. Якщо нафта буде $20 протягом 3-х місяців, то ми це побачимо вже в березні чи квітні 2016 року”. Іслямов також не виключає відсторонення президента РФ Володимира Путіна від влади й навіть війни РФ з Туреччиною.

Ленур Іслямов

Ленур Іслямов (sharij.net)

Крім того, Ленур Іслямов додав, що у випадку війни між Туреччиною та Росію процес повернення Криму відбудеться набагато швидше. Як результат цього, варто чекати серйозних змін і в Україні. Це й відставка уряду та замороження конфлікту на Донбасі, де бойовики продовжують свої провокації.

Нагадаємо, що на півострові окупаційна влада ретельно вивчає настрої населення щодо так званого “українського екстремізму”, моніторить інформацію в ЗМІ, соцмережах та Інтернеті. Є свідчення про те, що “офіційні кола” проводять профілактичні роботи серед школярів і студентів. Крім того, українські прикордонники продовжують фіксувати розвідувальні польоти російських військових. Так за офіційною інформацією за останній тиждень прикордонники зафіксували, як над Чаплинкою та Чонгаром 5 разів пролетіли винищувачі “Су-24” і три вертольоти “Мі-8”.