На сьогоднішній день МВС серйозно розглядають версію про те, що за кермом автомобіля Volvo міг знаходиться і сам екс-мер Києва. За відомостями поліції, на цій машині, яка потрапила в ДТП, найчастіше їздив сам колишній мер, тоді як його водій, як правило, возив його на іншому авто.

Екс-мер Києва Олександр Омельченко

Екс-мер Києва Олександр Омельченко (kp.ua)

Свідок аварії Василь Турчин розповів, що водій машини явно порушував правила дорожнього руху. За його словами: “водій від’їхав 50 метрів. Їхав з включеним правим поворотником, виїхав правою стороною на тротуар – так проїхав ще 20 метрів, а потім почав тікати”.

За словами Турчина, автомобіль Volvo обганяв машини на київському шосе по зустрічній смузі при тому, що там подвійна суцільна роздільна смуга, перетин якої заборонено.

Автомобіль Volvo, учасник ДТП

Автомобіль Volvo, учасник ДТП (rian.com.ua)

“Водій Volvo змусив нервувати водіїв зустрічної смуги – йому неодноразово блимали фарами ближнього світла, щоб той повернувся в свою смугу. Свідок – водій фури, яка була припаркована недалеко від пішохідного переходу, де збили жінку”, – розповів свідок ДТП. Жінка вийшла на перехід, пройшла три смуги руху, а на четвертій її збили.

Офіційної інформації про винуватця ДТП поки не надійшло. Відомо, що нібито водій Volvo затриманий. Триває слідство.

Потрібно відзначити, що Олександр Олександрович Омельченко вже не перший раз ставати учасником ДТП з летальним результатом.