Глава Чечні зазначив, що засуджених за тероризм “неправильно” тримати у в’язницях. Ще Пророк сказав, що де вони з’являться, там буде кров. Тому їх треба знищувати. Такі заяви Кадирова стали реакцією на події в Сирії та активної терористичної діяльності ІГІЛ.

“Ісламська держава” (ІГІЛ) (lifenews.ru)

При цьому Кадиров зазначив, що серед воюючих на стороні, забороненої в Росії угруповання “Ісламська держава” є вихідці з Чечні, але при цьому на території республіки немає бійців з ІГІЛ.

Чеченці, які воюють в Сирії, це вихідці не тільки з Чечні, але й Туреччини, інших країн Європи і регіонів Російської Федерації. Як заявив Рамзан Кадиров, на території Чеченської республіки їх немає, і бути не може.

Нагадаємо раніше, глава Чечні вже встиг, звинуватити народного депутата України та радника глави МВС Антона Геращенко у зв’язках з ІГІЛ, а також самого Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка у пособництві чеченським терористам в російсько-чеченській війні. Така реакція російської і чеченської сторін послідувала після пропозиції Антоном Геращенко опублікувати персональні дані російських військових у Сирії, пов’язаних з ІГІЛ.