Нагадаємо, що 2016 – це високосний рік, і як правило, в такі роки слід чекати непростих, насичених і не завжди позитивних моментів у житті людини і країни в цілому.

Рік Мавпи

Рік Мавпи (hotshowlife.com)

Тому якщо вплинути на долю рідних і близьких ми можемо не завжди, то хоч уникнути прикрощів через невдалий подарунок точно можемо.

Згідно з китайським календарем, символ наступаючого року – Червона, або Вогняна, Мавпа, яка просто не терпить банальностей. Не даруйте – гелі для душу, побутові електроприлади та м’які іграшки. Астрологи не радять дарувати речі, які будуть мальовничо припадати пилом на полиці, але не принесуть користі в побуті. Статуетки, свічники і рамки для фото – не варіант.

Обережніше поставтеся до сувенірів з символом наступаючого року. Забавні мавпи – безпрограшний подарунок для колеги або не дуже близького родича. Але до кінця зимових свят у кожного з них напевно збереться значна колекція мавпочок всіх кольорів і форм. Задумайтесь, чи варто поповнювати її ще одним зразком?

“Чорний список” подарунків від Мавпи.

Ланцюжки і намиста. Мавпа – тварина норовлива і зухвала. Тому подарунки, що нагадують про окови, краще відкласти до якого-небудь іншого свята.

Гроші, скарбнички і гаманці. За прикметами, у високосному році можуть виникнути труднощі з фінансами.

Годинник. Цей корисний в житті аксесуар можна розцінити як натяк на старість одержувача. Згідно прикметам, такий презент також віщує розрив відносин. Адже час іде, і ніщо не вічне. Якщо вже дарувати годинники, то точно не літнім подружнім парам.

Рушники та тапочки. Таким сюрпризом можна не на жарт образити. Рушники здавна були реквізитом поховального обряду.

Дзеркала й свічки. Сьогодні ці речі часто використовуються в оздобленні інтер’єру. Однак первісне їх значення пов’язане з ритуалами і релігією, а розбити дзеркало завжди вважалося недобрим знаком.

Гострі предмети. Високосний рік обіцяє складнощі та травми. Не варто згущувати фарби подарунком у вигляді ножів, ножиць чи холодної зброї. Навіть колекційної або декоративного.

Перли. Прикраси з перламутрових камінчиків не радять дарувати взагалі нікому, особливо близьким людям. У народі такий подарунок вважається передвісником сліз і розладу в сім’ї.