Компанія Apple випустить бюджетний iPhone. Таку заяву зробив відомий аналітик компанії KGI Securities з Китаю Мін Хі Куо. За даний аналітика, “яблучна” компанія порадує своїх клієнтів бюджетної новинкою вже на початку 2016 року. Про це повідомляє авторитетний техно-портал Mac Rumours.

Мін Хі Куо вважає, що діагональ екрану нового смартфона буде така ж, як і в iPhone 5s (4 дюйма), а ціна пристрою складе приблизно $400-500. У бюджетну модель поставлять процесор A9, що використовується в iPhone 6s, а для використання системи мобільних платежів Apple Pay в телефон буде вбудований NFC-чіп. Корпус телефону виготовлять з металу, а варіантів колірної гами буде близько 3-х. Камери будуть, як і в iPhone 5s, 1,2 Мп фронтальна і 8 Мп – основна.

На думку аналітика, бюджетний пристрій розрахований на ринки, що розвиваються і буде випущений в першу чергу через попит на 4-дюймові пристрої. Модель випустять у кількості приблизно 20 мільйонів екземплярів, що складе близько 9% від проданих iPhone в 2016 фінансовому році.

KGI Securities

KGI Securities

Останньою бюджетною моделлю був смартфон iPhone 5C, його компанія Apple випустила ще восени 2013 року. На момент запуску вартість пристрою складала 99 і 199 доларів, за 16 і 32 Гб модель.

Нагадаємо, прогнози аналітиків компанії KGI Securities збуваються практично в 100% випадків. Інформація з їхніх доповідей або повністю втілюється в реальність або ж максимально до неї близька.