Компанія Google любить радувати своїх користувачів незвичайними фішками, то випустять якийсь незвичайний дудл, то проект. На цей раз Google в черговий раз запустив новорічну інтерактивну платформу Santa Tracker. Розважальний додаток зроблено для дітей та їх батьків, він розповість про неймовірні пригоди Санти і дасть багато корисної інформації. Кожен день грудня в Santa Tracker – відкривається новий етап, який потрібно подолати Санта-Клаусу, щоб в кінцевому підсумку доставити дітворі подарунки.

Протягом останнього місяця року всім користувачам проекту будуть доступні безліч цікавих ігор, смішних відео, навчальних презентацій, все це на різдвяну тематику і виконано у відповідному стилі. Як можна здогадатися з вищесказаного, даний проект в першу чергу орієнтований на дітей, але незважаючи на це, дорослим буде теж цікаво пройти всі завдання Santa Tracker. До слова, по ходу шляху Санти можна буде навіть освоїти основи програмування Code Lab.

Google знову запустив Santa Tracker

Google знову запустив Santa Tracker

Santa Tracker випущений не тільки у вигляді онлайнового додатку, він також доступний для платформи Android і є серед розширень для браузера Google Chrome. У мобільній версії додатка знаходиться маса веселих міні-ігор на різдвяну тематику. Крім цього додаток для смартфона повністю русифікований, чого не можна сказати про онлайн версію.

Тепер трохи про самий забавний аспект Santa Tracker 2015 року – Code Lab. Навчитися найпростішим аспектам програмування діти зможуть за допомогою цікавих анімацій і картинок на різдвяну тематику. Все починається з самих низів, але поступово справа дійде навіть до цілих блоків команд і все це візуалізуватиметься на спеціальній дошці.

Santa Tracker доступний не тільки на PC, але й на смартфонах і планшетах

Santa Tracker доступний не тільки на PC, але й на смартфонах і планшетах