В операційній системі від компанії Microsoft виявилася досить серйозна недоробка, на яку натрапили інженери компанії. Цю недоробку включають в себе абсолютно всі версії “операційки” Windows, випущених за останнє десятиліття. Дана уразливість була знайдена в браузері Internet Explorer, а для її усунення програмістами Microsoft вже було розроблено і випущено нове критичне оновлення – KB3096441.

Хакери можуть зламати Windows через уразливість в IE

Хакери можуть зламати Windows через уразливість в IE

Це оновлення буде встановлюватися на комп’ютери автоматично, однак це відбудеться лише в тому випадку, коли в настройках на пристрої буде включена функція автоматичного оновлення системи. Якщо ж функція вимкнена, то її бажано включити вручну, для цього необхідно зайти в “Центр оновлення Windows” встановити автоматичний режим установки оновлень або ж вручну встановити останні запропоновані оновлення ОС.

У тому випадку, якщо це критичне оновлення не буде встановлено на пристрої, зловмисники отримають повний доступ до цих вразливих систем. Вони зможуть залазити на жорсткі диски, а також видаляти і встановлювати додатки.