Міжнародна компанія The Boston Consulting Group (BCG) щорічно називає топ-50 найбільш інноваційних компаній у світі. У 2015 році лідируючі рядки в рейтингу знову зайняли кращі представники високих технологій і комунікацій. З 2005 року незмінним лідером рейтингу є корпорація Apple.

The Boston Consulting Group

The Boston Consulting Group

The Boston Consulting Group опитує 1,5 тисячі топ-менеджерів з найбільш просунутих компаній і на підставі їх оцінок конкурентів на ринку, а також планів їх корпорацій, складається рейтинг найбільш інноваційних компаній. Фахівці з BCG оцінюють такі здібності компаній як: ефективне використання технологічних платформ, швидкість впровадження інновацій, систематичне вивчення суміжних ринків і вдосконалення в ході дослідницьких робіт ресурсозберігаючих процесів. Велика частина з опитаних учасників дослідження відзначили, що на їхню думку найзначнішим типом інновація є прогрес у сфері технологічних платформ.

Як і раніше першу сходинку займає Apple, на другому місці в рейтингу 2015 року розмістилась корпорація Google. Трійку лідерів замикає компанія Tesla Motors, що займається виробництвом електромобілів. У торішньому рейтингу Tesla була на 7-му місці і за рік досить серйозно піднялася. Четверте місце займає Microsoft, а п’яте – Samsung.

У свіжому рейтингу найбільше представників США, 29 з 50, 11 компаній представляють Європу і 10 – Азію.