Бета тестування нового космічного шутера від Electronic Arts, що проходило з 8 по 13 жовтня поточного року, досягло важливої ​​позначки. За час проведення ВБТ Star Wars: Battlefront в ньому встигло взяти участь 9000000 гравців з усієї планети! Дана подія стала рекордним для американської компанії.

Старший продюсер даного проекту Сігурліна Інгварсдоттір, повідомивши про це рекордне досягнення Star Wars: Battlefront, заявила, що команда, яка працює над шутером, неймовірно рада такому інтересу до їх гри з боку геймерів. Сігурліна додала, що ще навесні стало зрозуміло, що бета-тест шутера стане справжнім випробуванням для проекту, а тема “ВБТ Star Wars: Battlefront” була однією з ключових в ігровому світі, що тільки додавало хвилювання команді розробників.

Команда проекту продовжувала працювати над балансом гри аж до її виходу, враховуючи отримані побажання та відгуки користувачів під час тесту. Крім цього Інгварсдоттір підкреслила, що Beta є лише малою частиною того, що чекає геймерів в повній версії гри.

Уже в листопада 2015 року Star Wars: Battlefront вийде в Європі, де в шутер зможуть пограти володарі PC, PS4 і Xbox One. Після виходу Battlefront будуть постійно доповнювати новим контентом. EA Digital Illusions CE (DICE) вже зробила анонс сезонного абонемента за 49,99 доларів (близько 1100 гривень), абонемент буде включати в себе доступ до 4 нових доповнень, в які його володарі зможуть зіграти на 2 тижні раніше інших користувачів. Також в грудні вийде безкоштовне доповнення “Битва при ДЖАККІ”, в який входитиме 2 карти.