12 жовтня мільйони геймерів з країн СНД, та й у цілому всі російськомовні геймери планети, отримали можливість стати частиною російськомовної версії однієї з найяскравіших і очікуваних онлайн-ігор останніх років – “Black Desert“. Світ гри був офіційно відкритий для бета-тестування. Розробила гру компанія PearlAbyss, а за видання в Росії відповідає GameNet.

Є також дані, що персонажів гри озвучували популярні актори кіно, тому діалоги слухати буде досить цікаво. Творці “Чорної Пустелі” зробили зручний редактор персонажів, а також обіцяють вільний ПвП. Крім цього в грі буде нова система створення предметів, можливість приручати різних тварин, оновлена ​​динамічна бойова система, глобальні облоги замком і в цілому маса великих і жорстоких битв.

Розробники “Black Desert” підкреслюють, що це не просто гра, а ММОРПГ нового покоління, яка має в собі всі кращі елементи кращих сучасний онлайн і сингл ігор. Реалістичний ігровий світ в доповненні з неймовірною графікою дозволять геймерам надовго поринути в епоху Середньовіччя. Для гри був спеціально розроблений движок Black Desert Engine.