Центр новин ООН навів досить цікаву статистику, виходячи з якої з’ясувалося, що до кінця поточного року кількість користувачів Всесвітньої павутини зросте до 3.5 мільярдів. Такі цифри надали члени XI Форуму з питань управління Інтернетом. Якщо порівняти це величезне число з кількістю всіх людей на планеті, то це буде дорівнювати приблизно 47 відсоткам всіх людей в світі. Але для 21 століття – це вкрай низькі показники.

В якій країні найбільше людей користується Інтернетом? Як правило, чим більше розвинена країна, тим більше людей користуються Інтернетом. Найпередовішими в цьому плані виявилися жителі Ісландії, де відсоток людей, що мають Інтернет, рівняє 98.2%. Найнижчий показник у південній частині Африки, неподалік Сахари. У цих краях Інтернет є менш ніж у 3% людей (Чад, Сьєрра-Леоне, Нігер та інші).

Інтернетом користується 47% жителів Землі

Інтернетом користується 47% жителів Землі

На Форумі відзначили, що проблема низького використання Всесвітньої павутини в деяких регіонах Землі полягає не тільки в ціновій політиці. На думку учасників з’їзду, проблема також полягає і в небажанні людей освоювати нові технології, не розуміючи їх переваг для життя. Через цей фактор поширення Інтернету по земній кулі значно сповільнюється.

Раніше ми повідомляли про те, скільки можна заробити в Інтернеті.