Блогер PewDiePie (Фелікс Чельберг) (на фото) народився в Швеції, завів блог на YouTube і став мільйонером. Звичайно, все було не так просто і блискавично, але цей 27-річний хлопець знає толк в даній сфері. Видання “Форбс” другий рік поспіль називає його №1 по заробітках серед всіх блогерів.

За 2016 рік він заробив $15 млн! У цьому йому допомогли приблизно 50 мільйонів підписників на YouTube, а також видана книга “Ця книга любить тебе”. У минулому році його заробітки склали $12 мільйонів.

Що ж він таке знімає? Так все підряд…

На другому рядку рейтингу комік Роман Етдвуд (RomanAtwoodVlogs). Цей 33-річний блогер заробив $8 мільйонів, і це на 70 відсотків краще торішнього результату. Прославився блогер завдяки пранк-відео. На його канал підписано більше 10 мільйонів чоловік.

Замикає топ-3 найбільш високооплачуваних блогерів YouTube – Лілі Сінгх (IISuperwomanII). Армія підписників цієї 28-річної красуні становить понад 10.2 млн. За рік вона зуміла заробити $7.5 млн. Велика частина заробітку припадає на продаж її власної продукції – жіночої косметики.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, скільки можна заробити в соціальних мережах.