В Україні є кіберполіції, більш того – вона працює. 15 листопада Департамент кіберполіції Національної поліції України “прикрив” популярний сайт з піратським контентом – FS.TO. Чому “прикрив”? Все досить просто, як показує практика, позбутися від подібних ресурсів дуже непросто. Так що, з високою часткою ймовірності, незабаром він відкриється знову, але вже з новою назвою і, що важливо, в новій країні. Але на даний момент кіберполіції припинила роботу відразу цілої групи ресурсів, таких як: FS.TO, FS.UA, CXZ.TO і BRB.TO.

Як виявилося, за заявою кіберполіції, сервера завжди знаходилися в Україні. Його власникам інкримінують порушення авторських прав і нанесення збитків в розмірі близько 5 мільйонів гривень. Також працівники поліції стверджують, що будуть стежити, щоб веб-сайт не з’явився під іншою доменною назвою.

На даний момент відомо, що оперативники затримали 19 осіб, які причетні до створення, наповнення та адміністрування піратського ресурсу. Також додамо, що 3 роки тому сайт FS.TO вже йшов в офлайн, але в підсумку повернувся до роботи.

Нагадаємо, земляни стали свідками рідкісного явища – Супермісяця. Що це і як воно виглядає?