Ні для кого не секрет, що Fallout 4 є одним з найпотужніших релізів в 2015 році. Гра настільки популярна, що новини про неї виходять щодня, ну а нам залишається лише вибирати з них найважливіші. Сьогодні ми розповімо вам про продажі гри і про виправлення багів.

Трохи про статистику. За даними ресурсу SteamSpy, в сервісі Steam присутній вже понад 2 мільйона облікових записів мають доступ до Fallout 4. Враховуючи той факт, що PC-версія екшену прив’язана до “Стіму”, у зв’язку з чим можна припустити, що кількість облікових записів у цьому сервісі дорівнює загальній кількості проданих копій гри для PC. Однак SteamSpy може допускати певні похибки, і навіть у тому випадку, якщо 2 млн копій ще не продали, то це станеться вже з дня на день, адже гра розлітається дуже швидко.

Всього за один тиждень цей показник виріс на 800 тисяч, так що залишається тільки здогадуватися, скільки копій гри продадуть за перший місяць. Якщо продажі PC-версій можна відстежити за допомогою SteamSpy, то з консольними версіями все трохи важче та інформацією про це володіють лише творці, так що дану статистику доведеться чекати тільки від них.

Баги в Fallout 4 є, але вони не такі глобальні як в попередніх частинах

Баги в Fallout 4 є, але вони не такі глобальні як в попередніх частинах

Що стосується виправлення багів в Fallout 4, то компанія Bethesda назвала даний реліз найстабільнішим і найміцнішим. Тим не менш, баги все ж є, різної складності, але ж в настільки масштабному проекті без них просто не обійтися. Тому головне все швидко виправляти і випускати патчі, чим і займеться Bethesda.

Процес виправлення багів буде таким же, як і в попередніх частинах Fallout. Спочатку на Steam вийде бета версія патча, після його тестування випускається фінальний патч для PC і лише потім патч виходить на консолях. За заявою Bethesda, патчі для четвертої частини екшену будуть меншими, але виходити вони будуть частіше.