Компанія Google не збирається закривати свою соціальну мережу Google+, навпаки, її навіть вирішили перезапустити, при цьому глобально змінивши функціонал. Про це йдеться в матеріалі на техно-порталі Techcrunch.

Соціальна мережа Google+, за даними її творців, найчастіше використовується для різних обговорень і нововведення зробили даний процес на порядок зручніше. Тепер у розпорядженні користувачів залишилося лише 2 головні функції, це “співтовариства” і “колекції”, всі інші або зведені до мінімуму або ж зовсім прибрані, як, наприклад, можливість ставити геометкі і організовувати зустрічі.

Соціальна мережа Google+ з'явилася порівняно недавно, її створили в липні 2011 року

Соціальна мережа Google+ з’явилася порівняно недавно, її створили в липні 2011 року

Розглянемо більш детально функцію “колекції”, яка з’явилася зовсім недавно, у травні поточного року. Завдяки цій функції користувачі отримали можливість створювати тематичні сторінки, присвячені, наприклад, своєму хобі чи любій іншій темі. У цих “колекціях” учасники можуть публікувати фото, відео, посилання. Крім цього можна підписуватися на будь-яку вподобану “колекцію”. І пару слів про “спільноти”. Ця функція з’явилася в Google+ ще 2012 році, вона дозволяє користувачам об’єднуватися в групу для всіляких обговорень.

Довідка. Соціальна мережа Google+ з’явилася порівняно недавно, її створили в липні 2011 року. У 2014 році в соцмережі було всього лише 400 мільйонів активних користувачів (на даний момент, якщо вірити даним сайту “Вікіпедія”, кількість активних користувачів Google+ = 540 мільйонів), через що даний продукт компанії Google досить часто піддавався глузуванням з боку відеоблогеров і звичайних користувачів. Активно троллить Google+ через свій канал на YouTube комік Рей Вільям Джонсон, на канал якого підписано близько 11 млн чоловік.