Активувати “режим бога” в операційній системі Windows 10 досить просто, для цього потрібно зробити всього 2 елементарні дії. Для початку варто відзначити, що даний легендарний режим вийде запустити тільки тому користувачеві Win10, у якого є права адміністратора до його облікового запису.

І так, для початку потрібно створити порожню папку, для цього натискаємо ПКМ і вибираємо в контекстному меню “Створити” – “Папку”. Її можна створити будь-де, від цього нічого не змінюється. Далі потрібно змінити назву папки на наступне: GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}. При цьому, замість назви GodMode можна вписувати, що душа бажає, головне, залишати незмінним код і фігурні дужки {}. Після цього натискаємо Enter і справа зроблена! Значок папки зміниться на системний і при його активації користувач потрапить в розширені налаштування Windows 10.

Ось такий значок повинен вийти, після перейменування порожньої папки

Ось такий значок повинен вийти, після перейменування порожньої папки

GodMode в Windows 10: розширені налаштування ОС

GodMode в Windows 10: розширені налаштування ОС

Варто відзначити, що створення такої папки жодним чином не шкодить роботі комп’ютера і не вважається чимось протизаконним. Таким чином користувач просто отримує доступ до розширених налаштувань свого ПК.

Нагадаємо, щодня онлайн можна виявити до 85 відсотків українців. Статистика від компанії Google.