Не так давно відбувся глобальний захід компанії Apple, на якому були представлені iPhone 7, iPhone 7 Plus, Apple Watch 2 і багато інших новинок. Якщо про дату старту продажів “айфонів” в Україні ми вже знаємо, то інформації про “розумні” годинники ще не надходило. На щастя, компанія ASBIS, що є офіційним дистриб’ютором “яблучної” продукції на території України, оголосила, що Apple Watch 2 з’являться в Україні вже 28 жовтня.

Саме з цього числа всі бажаючі купити смарт-годинники Apple зможуть відшукати їх в мережах наступних магазинів: “Розетка”, “Алло”, “Цитрус”, MOYO і Apple Premium Reseller “iStudio”. Модель з циферблатом на 38 мм обійдеться в суму від 13 199 грн., на 42 мм – від 14 299 грн. Модель в нержавіючому корпусі буде коштувати набагато дорожче – 23 499 грн. Всі годинники йдуть з офіційною гарантією на 1 рік.

Годинники Apple Watch 2 стали набагато краще за своїх попередників: отримали більш потужний процесор на 2 ядра, модуль GPS, покращений дисплей і захист від вологи. Крім цього, під них вийшла нова версія операційної системи watchOS 3.