Компанія Apple все ж випустила довгоочікувані моделі iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Крім смартфонів, в Сан-Франциско презентували нові покоління лептопів MacBook Pro 2016 і смарт-годинників Apple Watch 2, анонсували iOS 10, оновили додатки iWork і багато-багато іншого.

Але що б компанія “Еппл” не випустила, найбільше уваги завжди буде навколо iPhone. Час для презентації смартфонів був вибраний традиційний, адже світ регулярно дізнається про нові моделі “айфонів” саме у вересні. У продаж iPhone 7 і iPhone 7 Plus надійдуть 16 вересня, але це стосується США і частини країн Європи. Ціна новинок буде стартувати від 650 доларів і доходити до $1300, все залежить від обсягу внутрішньої пам’яті. До слова, цього разу її обсяг починається від 32Гб, також є 128Гб і 256Гб. Вся справа в тому, що в новинках є можливість записувати відео в форматі 4К, так що 8-16Гб вистачило б лише на кілька хвилин подібного відео.

iPhone 7 Plus та iPhone 7

iPhone 7 Plus та iPhone 7

Смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus захищені від води і пилу. Значно поліпшили “залізо”, в порівнянні з iPhone 6, також з новинки прибрали роз’єм для навушників 3.5 мм. Завдяки позбавленню від роз’єму 3.5 мм підвищилася водонепроникність пристрою, тепер його можна “топити”, в усякому разі так стверджують його розробники. Також варто відзначити подвійну камеру в iPhone 7 Plus, в обох моделях з’явилися стереодинаміки, більш яскравий екран (яскравість підвищилася на 25 відсотків) і версія в чорному кольорі.

Ціни на iPhone 7 і iPhone 7 Plus в Україні. На прилавках європейських і американських магазинів новинки з’являться вже 16 вересня, але Україна до цього списку не входить. В Україні “сімки” чекають на початку-середині жовтня. Попередні замовлення на них стартують вже 8 вересня. Варто також відзначити, що в Україні вони будуть набагато дорожче, ціна стартує від 800 доларів, що приблизно 21 тисяча гривень.