Настало 7 вересня і для фанатів “яблучних” девайсів це говорить лише про одне – сьогодні презентація новинок Apple. Власне, головним героєм цього вечора повинен стати смартфон iPhone 7, але навколо нього літає так багато чуток і припущень, що незрозуміло в що вірити. Наприклад, подейкують, що сьогодні можуть випустити не “сімку”, а iPhone 6SE. Так що інтрига ще та…

В цілому ж, в нових смартфонах зміни будуть швидше внутрішні, ніж зовнішні. Тобто, дизайн повинен залишитися незмінним, як у iPhone 6, але розробники обіцяли замінити кнопку Home на сенсорну, позбавити меломанів роз’єму для навушників 3.5 мм і значно посилити “залізо”. До слова, з роз’ємом витівка не дуже вдала, це повинно підвищити водонепроникність, але міняти свою улюблену гарнітуру на бездротову, навряд чи захочуть багато хто.

Що стосується цін, то тут нічого нового – “Айфони” коштуватимуть дорого. Особливо в Україні. Якщо вірити чуткам, то за 32 гігабайтну версію iPhone 7 проситимуть $790, тоді як iPhone 7 Plus з 32Гб на борту обійдеться в $910. Зрозуміло, версії на 128Гб і 256Гб коштуватимуть набагато дорожче.

Онлайн трансляція заходу компанії Apple розпочнеться 7 вересня в 20:00 за київським часом. Всі бажаючі подивитися цю презентацію на російській мові зможуть зробити це зовсім безкоштовно, так як трансляція буде проходити на YouTube-каналі Wylsacom.

Дивитися онлайн презентацію iPhone 7 та інших новинок компанії Apple російською мовою: