Компанія Samsung 19 серпня запустила в продаж флагман Galaxy Note 7 і його продажі відзначалися на дуже високому рівні. Але останнім часом компанію почали завалювати скаргами на загоряння пристрою при зарядці, через що було прийнято рішення відкликати смартфони. Про це офіційно заявили представники південнокорейського бренду.

На перше вересня 2016 року було відомо про 35 випадків загоряння Samsung Galaxy Note 7 під час зарядки. Наслідки даного дефекту можна подивитися на відео нижче.

“Ми провели дослідження Galaxy Note 7 і знайшли дефект акумуляторного елемента. Так як безпека наших користувачів для нас на першому місці, то ми припиняємо продажу цього пристрою”, – повідомили в Samsung.

Тепер будь-який власник цієї моделі зможе обміняти її на нову, подібна можливість з’явиться найближчим часом. Відкликання смартфонів буде здійснюватися в 10 країнах.

Те, у що перетворився Samsung Galaxy Note 7 після загоряння

Те, у що перетворився Samsung Galaxy Note 7 після загоряння

Нагадаємо, компанія Samsung лідирує на ринку смартфонів і випереджає свого головного конкурента, компанію Apple, більш ніж на 10 відсотків. За даними фахівців IDC, частка південнокорейського виробника, за підсумками другого кварталу, складає 22.4 відсотка, Apple – 11.8 відсотка.