Для того щоб довести новий дизайн до ідеального образу, усунувши всі помилки, команді ВК знадобилося більше 4 місяців публічного тестування. У середу, 17 серпня, новий дизайн був запущений, і всі користувачі “ВКонтакте” безповоротно перейшли на нього.

Вперше користувачам показали новий дизайн ВК ще 1 квітня і саме в той день і почався збір заявок на його публічне тестування. Найцікавіше, що команді соцмережі знадобилося всього 3 години, щоб зібрати 1 мільйон заявок користувачів для тестування. З того моменту, за 4.5 місяці, було виправлено понад 2.5 тисяч помилок різної складності, а дизайн доведений до ідеального стану.

Чим новий дизайн “ВКонтакте” кращий за попередній? Потрібно почати з того, що змінився не тільки дизайн, але і сам сайт в цілому. Розробники усунули тисячі помилок і переписали кожен розділ сайту. Тепер він завантажується і працює набагато швидше і стабільніше. Команда ВК перевела соцмережу на HTML5 (раніше вона працювала на Flash – ред.), Що дозволило запускати відео і аудіо контент на всіх сучасних мобільних браузерах. Були додані інструменти для користувачів з вадами зору та багато іншого.

Новий дизайн ВК

Новий дизайн ВК

Перероблений розділ Повідомлень

Перероблений розділ Повідомлень

Інтерфейс “ВКонтакте” став зручніше. Неозброєним поглядом видно, що стало більше місця і шукати потрібну інформацію тепер набагато простіше. Також сильно перероблений і розділ “Повідомлення”.

Інша цікава статистика нового дизайну “ВКонтакте”:

Статистика нового дизайну ВКонтакте

Статистика нового дизайну ВКонтакте