Портал Eurogamer оприлюднив суму зароблену компанією Activision за три дні після релізу нової частини популярного шутера Call of Duty: Black Ops 3. Всього 72 години знадобилося грі для того, що б принести своїм авторам $550 мільйонів.

При підрахунках цієї суми враховувалися лише продажі гри, при цьому суми на просування і створення гри не повідомляються. У 2009 році на Call of Duty: Modern Warfare 2 було витрачено приблизно $200 мільйонів, ну а Black Ops 3 обійшлася Activision, звичайно ж, на порядок дорожче.

Крім цього нова частина Call of Duty продається в два рази краще, ніж попередня Advanced Warfare, яка вийшла в минулому році. Це стосується цифрової версії гри. Однак навіть продажі в коробкових версіях Black Ops 3 явно випереджають попередні частини. Цифрова версія Black Ops 3 для платформи PS4 і зовсім стала рекордсменом в перший день продажів, але про якісь конкретні цифри Activision не повідомляє.

Самою ж прибутковою частиною все ще є Call of Duty: Black Ops 2, 2012 року випуску. Тільки лише за перший день продажів вона принесла Activision понад півмільярда доларів.

Довідка. Call of Duty: Black Ops 3 повідає геймерам про неймовірні битви універсальних солдатів. Дії битви розгортаються в 2060 році. Кампанію можна проходити як одному, так і в загоні до 4-х чоловік, об’єднуючись для проходження зі своїми друзями.