Android-пристрої атаковані страшним вірусом. Дослідники, що працюють над цифровою безпекою з компанії Lookout, заявили на своєму сайті, що на пристрої Android напав невідомий троян, який не можна видалити навіть за допомогою повного скидання налаштувань.

За даними Lookout, цей вірус поширюється через програми, розміщені в сторонніх магазинах для Android. Заковика полягає в тому, що даний троян маскується під топ-додатки для соціальних мереж або ж ігри. При цьому на телефон встановлюється потрібна програма, але разом з нею подгружается і сам страшний вірус. До цього моменту в світі було виявлено понад 20 000 заражених додатків і діляться вони на 3 види: ShiftyBug, Shedun і Shuanet. Варто відзначити, що в Google Play всі ці додатки відсутні.

Android-атакував страшний вірус

Android-атакував страшний вірус

Після того як пристрій “зачепив” цей вірус, на ньому починає показуватися реклама і її неможливо відключити. Крім цього вірус знищує всі ключові елементи захисту Андроїд, що дає йому можливість дістатися до всієї приватної інформації, у тому числі і паролів. У повідомленні компанії говориться, що пристрої, що підчепити цей троян, навряд чи вийде вилікувати, так що їх власникам, можливо, доведеться купувати новий телефон.