Не так давно компанія Google запустила експериментальний поштовий додаток Google Inbox, яке працює в парі з поштовим сервісом Gmail. Тепер цей додаток може автоматично відповідати на деякі листи, завдяки розробленому компанією штучному інтелекту. Про це нововведення у світі поштових сервісів було написано в блозі GmailBlog Blogspot.

Система працює наступним чином: при вступі на пошту нового листа штучний інтелек починає аналізувати весь текст, після чого йде оцінка можливості або ж неможливості автоматичної відповіді на цей лист. Цей алгоритм аналізу називається – Smart Reply.

Додаток Google Inbox було запущено 29 травня 2015

Додаток Google Inbox було запущено 29 травня 2015

Оцінивши лист і виявивши можливість на нього відповісти, штучний інтелек пропонує користувачеві зробити швидку відповідь, запропонувавши кілька своїх варіантів. Після чого людина вже сама вибирає самий підходящий варіант автовідповіді.

Але навіть у тому випадку, якщо штучний інтелект не зміг скласти повноцінну відповідь, користувачеві все ж буде запропонована часткова заготівля автовідповіді, яку можна буде доопрацювати.

Система Smart Reply є самонавчальною і будь-який варіант відповіді, будь він правильним чи ні, робить її алгоритм персоналізованим і більш точним.