У понеділок компанія Microsoft оголосила про покупку соціальної мережі для ділових контактів LinkedIn. Операцію Microsoft проведе повністю за готівку, за кожну акцію буде сплачено 196 доларів, що в сумі вийде трохи більше 26 мільярдів доларів. Важко уявити таку величезну суму готівкою, але корпорація Білла Гейтса знає, що робить.

При цьому, соцмережа LinkedIn практично нічого не втратить, вона збереже свою назву, бренд, буде повністю незалежною і культура компанії залишиться колишньою. Саме так говориться в повідомленні представників Microsoft. Головним виконавчим директором LinkedIn продовжить залишатися Джефф Вейнер, який перейде в підпорядкування глави Microsoft – Сатьї Наделла. Цю угоду підтримав не тільки Вейнер, але і Рід Хоффман, який є співзасновником і основним власником акцій LinkedIn. Угода повинна бути повністю закрита до кінця 2016 року.

Незважаючи на те, що дана угода була підтримана всіма членами ради директорів, як Microsoft, так і LinkedIn, необхідно ще дещо. Вона повинна бути підтримана всіма акціонерами ділової соцмережі і антимонопольним органом США.

Нагадаємо, LinkedIn на даний момент користується приблизно 400 мільйонів користувачів з усього світу. Що стосується компанії Microsoft, то вона в останні роки досить часто робить гучні покупки, наприклад: Skype (у 2011 році за $8.5 млрд), Nokia (у 2013 році за €5.4 млрд) і Minecraft (в 2014 році за $2 млрд).

Користувачі вже жартують з приводу цієї угоди

Користувачі вже жартують з приводу цієї угоди