Частина користувачів соцмережі “ВКонтакте” сьогодні назавжди “переїхала” на новий дизайн, який був представлений ще 1-го квітня. Саме з 9-го червня розпочався масштабний перехід на оновлену версію сайту. Інформація про це підтверджено і в офіційному співтоваристві LIVE Express.

Станом на 9 червня на новий дизайн безповоротно перевели 10 відсотків користувачів, які були обрані випадковим чином. Якщо враховувати те, що ВК користується понад 350 млн юзерів, то оновлення вже торкнуло 35 млн з них. При цьому, ті користувачі, які заздалегідь подавали заявку на зміну і тест нового дизайну, зможуть ще тимчасово переходити назад на старий, але лише до того моменту, поки “ВКонтакте” повністю не перейде на нову версію.

 

 

Як мовиться в повідомленні спільноти LIVE, соціальна мережа ВК завершує бета-тестування свого нового дизайну і починає перехід на нього. Також уточнюється, що даний редизайн є найбільшим в історії “ВКонтакте”. Зміни торкнулися практично кожної деталі соцмережі, так що с початку буде досить незвично. Крім цього, досить сильно перероблений функціонал сайту.

Новий дизайн ВК

Новий дизайн ВК

Творці нового дизайну "ВКонтакте" переробили практично всі деталі сайту

Творці нового дизайну “ВКонтакте” переробили практично всі деталі сайту