Компанія Microsoft вирішила перекласифікувати “операційку” Windows 10, тепер нова ОС стане “рекомендованим оновленням”. Це говорить про те, що у користувачів, у яких обрана в налаштуваннях автоматична установка оновлень, перехід на ОС Windows 10 відбудеться в будь-якому випадку. Дане нововведення Microsoft запустить вже з початку наступного року, повідомляється в блозі компанії.

В інтерв’ю виданню The Verge глава компанії Microsoft по ОС і пристроям Террі Майерсон заявив, що користувачі все ж отримають право вибору. Перед установкою на екранах юзерів з’явиться вікно, в якому можна буде вибрати варіант, оновлюватися чи ні на нову ОС. Але показуватися це діалогове вікно буде всього один раз, якщо його закрити і нічого не вибрати, то система все ж оновиться до Windows 10 автоматично.

Якщо ж користувач погодився на оновлення, то почнеться автоматичне завантаження операційної системи і її установка. Протягом наступного 31 дня можна буде повернути стару копію Windows 7 або 8, впродовж місяця вона буде збережена в пам’яті пристрою.

Не забуває Microsoft і про піратів, їх різними способами намагаються привернути перейти на ліцензійний софт. Для цього компанія запропонувала власникам піратської ОС всього за один клік купити і встановити легальну ОС через Windows Store.

Microsoft планує встановити Windows 10 на 1 мільярд пристроїв

Microsoft планує встановити Windows 10 на 1 мільярд пристроїв

Завдяки всім цим способам компанія Microsoft йде до свого рекорду і планує за найближчі 2-3 роки уставити Win10 на 1 мільярд пристроїв по всьому світу.

Нагадаємо, ОС Windows 10 стала доступна всім користувачам 29 червня поточного року. Для власників Windows 7 і 8 вона є безкоштовною, для цього потрібно всього лише встановити оновлення через Windows Update.