У 2006 році була заснована найбільша соціальна мережа СНД “ВКонтакте“, сьогодні вона відзначає своє 9-річчя! На честь свята в магазині соцмережі з’явилися безкоштовні подарунки, що символізують день народження “ВК”. Заснував даний цікавий проект Павло Дуров, який в 2014 році вирішив продати свою частку акцій компанії і тепер активно займається розвитком свого нового проекту – месенджера “Telegram“. Заснування сайту Павло Дуров приурочив до свого дня народження, так що в цей день свято не тільки у соціальної мережі, її засновнику сьогодні виповнився 31 рік.

За 9 років свого існування соціальна мережа “ВКонтакте” зуміла стати одним з лідерів як серед російських сайтів, так і серед ресурсів по всьому світу. Приміром, виходячи їх статистичних даних, ВК є 6-м сайтом у світі, серед мільйонів або навіть мільярдів інших інтернет-ресурсів.

Нагадаємо, не так давно стало відомо, що “ВКонтакте” сталася масове зникнення облікових записів. Як вдалося дізнатися з повідомлення прес-секретаря соцмережі Георгія Лабушкіна, дане зникнення записів ніяк не пов’язане з роботою “ВК”, все сталося з вини неофіційного додатки для телефонів “Музика ВКонтакте“.

Люди встановлюють такі додатки на свій страх і ризик і керівництво соціальної мережі завжди попереджає своїх користувачів про можливі наслідки. Встановивши цей додаток люди фактично самі передали в руки шахраїв свої дані, при цьому все відбулося цілком легально, адже при установці користувачі дають відповідне підтвердження.

Для того що б уникнути втрати своїх даних представники соцмережі радять скачувати тільки офіційні програми “ВКонтакте”, при цьому встановлюючи двуфакторну аутентифікацію. У такому випадку зламати акаунт буде практично неможливо.